Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-03-28
Specjalista ds. zakupów
Nr ref. 191580/6389
Tarczyn, mazowieckie
Zakupy

Podobne oferty pracy

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży materiałów budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Tarczyn

Opis stanowiska:
  • realizacja bieżących zakupów surowców dla produkcji,
  • odpowiedzialność za prowadzenie i rozwijanie analizy zużyć surowców,
  • odpowiedzialność za magazyn surowców,
  • odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami,
  • odpowiedzialność za stałe monitorowanie rynku surowców w poszukiwaniu nowych możliwości surowcowych,
  • wprowadzanie oraz generowanie dokumentów w systemie EPR,
  • koordynacja procesu utylizacji odpadów surowcowych,
  • koordynacja rozliczeń z dostawcami
Wymagania:
  • co najmniej rok doświadczenia w obszarze zakupów w branży budowlanej (najchętniej termoizolacyjne materiały budowlane),
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
  • zdolność do długofalowego realizowania celów stanowiska,
  • umiejętność przeprowadzania rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym,
  • gotowość do rozwoju umiejętności i poszerzania wiedzy w branży zgodnej z profilem działalności Firmy,
  • rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne,
  • umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji,
  • zdolność efektywnej pracy w stresujących warunkach,
  • zdolności komunikacyjne,
  • znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny,
  • prawo jazdy kat. B,
  • sumienność,
  • dokładność,
  • systematyczność.
Oferta obejmuje:
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
  • pracę w bardzo szybko rozwijającej się firmie,
  • możliwość brania aktywnego udziału w tworzeniu i kształtowaniu nowych elementów organizacji,
  • możliwość awansu,
  • „nie-korporacyjne” podejście do realizowanych zadań,
  • uczestnictwo w szkoleniach i kursach,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.