Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-08-26
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
DevOps Specialist

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Zdobywaj doświadczenie i rozwijaj swoje talenty zawodowe na stanowisku:
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Zadania:

  • Automatyzacja wdrożeń z wykorzystaniem Ansible
  • Aktualizacja komponentów Kafka, ELK, Redis, itp
  • Monitoring systemów w oparciu o Elastic, InfluxDB, Grafana
  • Diagnostyka problemów z aplikacjami/komponentami open source
  • Przeprowadzanie/nadzorowanie wdrożeń nowych wersji aplikacji
  • Utrzymanie/rozwój platformy Kubernetes

Szukamy kandydatów którzy:

  • Są pasjonatami nowych technologii i ideologii DevOps
  • Są zainteresowani udziałem w projektowaniu i wdrażaniu wysoce zautomatyzowanych i sterowanych procesów mających na celu utrzymanie zestawu krytycznych aplikacji biznesowych
  • Podążają drogą nieustannej nauki i rozwoju, lubią dzielić się z innymi zdobytą wiedzą i doświadczeniami
  • Są zorientowani na pracę zespołową; szukamy pragmatycznych inżynierów którzy lubią pracować w zespołach agile’owych
  • Znają najnowsze technologie i co najważniejsze potrafią wykorzystać je w praktyce we właściwy sposób

Wymagane umiejętności:

  • Znajomość założeń metodyki DevOps
  • Znajomość systemów opartych o mikroserwisy (Java spring, dotnet core), oraz zagadnień związanych ze skalowalnością i wydajnością systemów
  • Znajomość podstawowych zagadnień bazodanowych (na poziomie pisania zapytań i przeglądania logów)
  • Mile widziana znajomość Redis, Kafka, Logstash
  • Nastawienie na automatyzację codziennych zadań/operacji oraz znajomość technik automatyzacji (np. Ansible, Python, narzędzi do automatyzacji zarządzania konfiguracją serwerów, itp.)
  • Znajomość konfiguracji i troubleshotingu serwerów RedHat Linux

Oferujemy:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w zespole entuzjastów wykorzystujących nowoczesne technologie
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozciągnięcia na członków rodziny
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na posiłki i napoje
  • Atrakcyjną lokalizację pracy w okolicach stacji metra Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.