Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-11-27
Specjalista ds. Opakowań
Nr ref. 191680/6487
Trzebnica, dolnośląskie
Zakupy

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Poszukujemy dla naszego Klienta kandydatów, którzy dołączą do działu zakupów w dynamicznie rozwijającej się organizacji - międzynarodowej firmie produkcyjnej.

Miejsce pracy: Trzebnica

Opis stanowiska:
  • prowadzenie projektów nowych opakowań (wdrożenie, testowanie, rozwój),
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (m.in. drukarnie),
  • przygotowywanie dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej,
  • tworzenie założeń, dobór materiałów i formatów opakowań, weryfikacja projektów graficznych,
  • współpraca z dostawcami narzędzi i surowców,
  • udział w testach produkcyjnych,
  • udział w projektach optymalizacyjnych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 4 lata,
  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętności obsługi programu Inventor,
  • znajomości materiałów opakowaniowych ( tektura, folie, drewno),
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • znajomość branży opakowaniowej i narzędzi Lean Manufacturing.
Oferta obejmuje:
  • pracę w zaangażowanym zespole i międzynarodowym środowisku,
  • zatrudnienie w firmie będącej liderem branży,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania podstawowych celów,
  • system ubezpieczeń na życie i opieki zdrowotnej.