Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-10-06
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, Project Management
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Departamentu Marketingu Bankowości Detalicznej na stanowisko:
Product Manager ds. Kredytów Ratalnych
Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie
Nr. Ref.:

Zadania:

  • Utrzymanie i rozwój produktu oraz procesów biznesowych związanych z kredytem ratalnym
  • Prowadzenie projektów mających na celu modyfikację lub rozwój produktu/procesu (product owner)
  • Analizy rynku, trendów i procesów kredytowych konkurencji
  • Współudział w budowaniu strategii i planów dotyczących kredytu ratalnego
  • Proponowanie zmian i usprawnień w istniejących procesach/produktach

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze tworzenia i rozwoju produktów kredytowych w banku
  • Zaawansowana znajomość aspektów dot. kredytów ratalnych, w tym funkcjonowania rynku i regulacji prawnych w tym obszarze
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia i zarządzania projektami w metodologii Agile /scrum
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację biznesową
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji i pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.