Deloitte
Data aktualizacji: 2021-12-08
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
angielski
Deloitte
Programista .NET

Kogo szukamy

Aktualnie do zespołu zajmującego się rozwojem i wdrażaniem oprogramowania związanego z zarządzaniem ryzykiem dla instytucji finansowych poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Programista .NET

Zatrudniona osoba dołączy do zespołu IT budującego i wdrażającego systemy wspierające pomiar i zarządzanie ryzykiem finansowym w bankach. Jest to doskonała okazja do zdobycia doświadczenia w zagadnieniach związanych z bankowością, modelowaniem ryzyka finansowego oraz pogłębienia znajomości technologii .NET.

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy przy komercyjnych projektach na stanowisku programisty, starszego programisty lub projektanta/programisty.;

Bardzo dobra znajomość:

  • technik programowania obiektowego, obiektowych języków programowania oraz wzorców projektowych;
  • platformy .NET/.NET Core i podstawowego API .NET Standard;
  • przynajmniej podstawowa znajomość technik programowania związanych z obsługą współbieżności procesów ;

Znajomość języków/standardów:

  • C# (poziom bardzo dobry)
  • SQL, T-SQL (poziom dobry)
  • XML, HTML, JavaScript (poziom przynajmniej podstawowy)
  • Dobra znajomość technologii ASP.NET Core, ADO.NET.
  • Znajomość narzędzi - Visual Studio, Git.
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji interfejsu REST.

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

  • Relacyjnych baz danych - relacyjny model danych, język SQL, języki proceduralne programowania baz danych (np. T-SQL), oprogramowanie narzędziowe bazy danych Microsoft SQL Server
  • SQL Server Reporting Services (SSRS)
  • Aurelia (Javascript framework)  i/lub pakietu Progress Telerik KendoUI
  • PowerShell i/lub innych języków skryptowych
  • Metodyk i narzędzi do testowania oprogramowania
  • Technik CI/CD oraz wykorzystania do tego narzędzi Atlassian.
Dyplom licencjata
Dyplom magistra
2+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski

Inne wymagania

SQL
SQL
JavaScript
JavaScript
HTML
HTML
C#
C#
.NET
.NET

Twoja przyszła rola

  • Praca nad wewnętrznym rozwojem produktów software’owych jak również udział w projektach wdrożenia budowanego oprogramowania;
  • Udział w analizie wymagań;
  • Udział w opracowaniu architektury rozwiązania;
  • Implementacja oprogramowania;
  • Udział w realizacji testów i szkoleń w obszarze użytkowania systemu;
  • Przygotowanie dokumentacji;
  • Serwisowanie i rozwój wdrażanych systemów

Co oferujemy

  • Atrakcyjne warunki współpracy (możliwość współpracy w ramach umowy o świadczenie usług).
  • Możliwość pracy nad ciekawymi, złożonymi systemami i wdrożeniami dla banków w Polsce i za granicą.
Challenging tasks
Ambitne zadania
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Travel Insurance
Ubezpieczenie podróżne
Możliwość pracy z domu
Masaż w biurze
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Elastyczne godziny pracy
Recruitment Incentive Program – Stars
Praca z największymi markami
Karta Multisport

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu zaawansowanych systemów wspierających pomiar i zarządzanie ryzykiem finansowym w bankach.