Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-12-07
Senior Backend Engineer (Python)
Nr ref. 191696/6506
Kraków, małopolskie
IT
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla krakowskiego studia developerskiego, zajmującego się wytwarzaniem gier mobilnych f2p, poszukujemy doświadczonego Senior Backend Engineera (Python). Zależy Ci na rozwoju w architekturze mikroserwisów, możliwości pracy z Dockerem i chmurą publiczną AWS? Python3 i Flask nie kryją przed Tobą tajemnic, a do tego posługujesz się językami JavaScript i C++? Tu możesz wykorzystać swoje umiejętności do dalszego doskonalenia w interesujących Cię obszarach.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • udział w rozwoju, optymalizacji, a także utrzymaniu platformy systemów backendowych w architekturze mikroserwisów,
  • zaangażowanie w tworzenie oraz rozwój narzędzi do monitorowania rozwijanych systemów,
  • kooperacja z zespołami odpowiedzialnymi za rozwój gier oraz wsparcie ich w pracy,
  • udział w wymianie doświadczeń,
  • pisanie testów jednostkowych,
  • zaangażowanie w przeprowadzanie code review,
  • dbanie o jak najlepszą jakość kodu.

Wymagania:
  • znajomość technik oraz narzędzi, wspierających pisanie wysokiej jakości kodu,
  • bardzo dobra znajomość języka Python,
  • doświadczenie w projektowaniu relacyjnych baz danych,
  • umiejętność projektowania i implementacji serwisów REST,
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć dzielenia się wiedzą,
  • pasja do programowania i chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Dodatkowo zapunktujesz, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy z AWS,
  • znasz nierelacyjne bazy danych,
  • masz doświadczenie w rozwoju aplikacji webowych,
  • znasz system Linux z poziomu podstawowych prac administracyjnych.
Oferta obejmuje:
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę,
  • wedle preferencji umowę o pracę lub umowę B2B,
  • wyjazdy na konferencje branżowe, szkolenia,
  • regularne imprezy integracyjne – te zespołowe i ogólnofirmowe,
  • pakiet benefitów: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, lekcje językowe,
  • w firmowej kuchni każdego dnia czekać na Ciebie będą: kawa, owoce i popcorn,
  • dopłaty za przyjazd rowerem do pracy – firma wspiera prozdrowotny styl życia,
  • pracę zdalną 2 dni / tydzień,
  • pracę w nowoczesnym biurowcu: taras widokowy na dachu oraz świetna kuchnia na parterze.

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
Python