Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-11-23
Kraków, małopolskie
IT
angielski
Data aktualizacji: 2020-11-23 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla krakowskiego studia developerskiego, zajmującego się wytwarzaniem gier mobilnych f2p, poszukujemy doświadczonego Senior Backend Engineera (Python). Zależy Ci na rozwoju w architekturze mikroserwisów, możliwości pracy z Dockerem i chmurą publiczną AWS? Python3 i Flask nie kryją przed Tobą tajemnic, a do tego posługujesz się językami JavaScript i C++? Tu możesz wykorzystać swoje umiejętności do dalszego doskonalenia w interesujących Cię obszarach.

Senior Backend Engineer (Python)
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 191696/6506

Opis stanowiska:
  • udział w rozwoju, optymalizacji, a także utrzymaniu platformy systemów backendowych w architekturze mikroserwisów,
  • zaangażowanie w tworzenie oraz rozwój narzędzi do monitorowania rozwijanych systemów,
  • kooperacja z zespołami odpowiedzialnymi za rozwój gier oraz wsparcie ich w pracy,
  • udział w wymianie doświadczeń,
  • pisanie testów jednostkowych,
  • zaangażowanie w przeprowadzanie code review,
  • dbanie o jak najlepszą jakość kodu.

Wymagania:
  • znajomość technik oraz narzędzi, wspierających pisanie wysokiej jakości kodu,
  • bardzo dobra znajomość języka Python,
  • doświadczenie w projektowaniu relacyjnych baz danych,
  • umiejętność projektowania i implementacji serwisów REST,
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć dzielenia się wiedzą,
  • pasja do programowania i chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Dodatkowo zapunktujesz, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy z AWS,
  • znasz nierelacyjne bazy danych,
  • masz doświadczenie w rozwoju aplikacji webowych,
  • znasz system Linux z poziomu podstawowych prac administracyjnych.
Oferta obejmuje:
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę,
  • wedle preferencji umowę o pracę lub umowę B2B,
  • wyjazdy na konferencje branżowe, szkolenia,
  • regularne imprezy integracyjne – te zespołowe i ogólnofirmowe,
  • pakiet benefitów: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, lekcje językowe,
  • w firmowej kuchni każdego dnia czekać na Ciebie będą: kawa, owoce i popcorn,
  • dopłaty za przyjazd rowerem do pracy – firma wspiera prozdrowotny styl życia,
  • pracę zdalną 2 dni / tydzień,
  • pracę w nowoczesnym biurowcu: taras widokowy na dachu oraz świetna kuchnia na parterze.