Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-10-27
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
Programista .NET Core

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

W Banku Millennium budujemy nowoczesną bankowość, u której podstaw leży zaawansowana technologia. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których, na co dzień korzysta ok. 1,5 mln użytkowników.

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

W obszarze .NET rozwijamy istniejące systemy klasy Enterprise, ale także:

  • Rozwiązujemy problemy związane ze skalowalnością, wysoką wydajnością i dostępnością systemów
  • Współtworzymy system transakcyjny oparty na modelu Responsive Web Design (RWD)
  • Zdobywamy wiedzę z obszaru integracji międzysystemowej, a także poznajemy najnowsze metody zabezpieczania aplikacji i komunikacji między nimi
  • Tworzymy zabezpieczenia w systemie przeciwko atakom typu malware
  • Współpracujemy z innymi, w tym obcojęzycznymi, zespołami programistów

Nasze wymagania

By móc dołączyć do naszego zespołu i czuć się swobodnie w wykonywaniu codziennych zadań wymagana jest umiejętność programowania obiektowego w języku C#, a także chęć rozwinięcia swoich umiejętności w kierunku technologii: .NET Core, REST Web Services, Entity Framework, tworzenia mikroserwisów. Ponadto poszukujemy osób, które znają i używały Visual Studio lub Visual Studio Code jak i jeden z zaawansowanych silników baz danych np.: MS SQL Server, Oracle, PostgreSQL. Ponieważ pracujemy w międzynarodowym środowisku poszukujemy osób, które czują się swobodnie w języku angielskim.

Mile widziane

  • Apache Kafka od strony programistycznej
  • Redis
  • GIT
  • Znajomość zagadnień architektury rozproszonej
  • Wzorca Domain Driven Design
  • Znajomość zagadnień związanych z pisaniem testów jednostkowych
  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją aplikacji
  • Znajomość dokumentowania usług REST za pomocą Swagger / YAML

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • DDD
  • event modeling
  • Continuous Integration
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań
  • Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych
  • Stałą umowę o pracę z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu (50%)
  • Pracę w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • strefa relaksu
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Poziom stanowiska
Specjalista