PwC
Data aktualizacji: 2021-07-10
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Konsulting, Księgowość

Podobne oferty pracy

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.
Jesteśmy siecią firm działającą w 157 krajach. Zatrudniamy ponad 276 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura i oddziały w 8 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia ponad 6000 osób w tym ponad 1000 w obszarze technologii.

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem studiów magisterskich lub studentem 3 roku studiów licencjackich i chcesz zacząć przygodę w międzynarodowej firmie doradczej, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Szukamy osób, które mają zdolności analityczne i nie boją się proponować nieszablonowych rozwiązań. Jeśli swobodnie komunikujesz się w języku angielskim oraz znasz programy pakietu Office, a na wcześniejsze punkty również odpowiedziałeś twierdząco - szukamy właśnie Ciebie!

Jesteśmy około 20 osobowym zespołem młodych ludzi z których część nadal studiuje. Na co dzień zajmujemy się przygotowaniem i weryfikacją rozliczeń podatkowych (przede wszystkim w zakresie CIT, VAT i WHT) oraz analizą procesów podatkowych. W naszej pracy kładziemy nacisk na wykorzystanie nowych technologii i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

Płatne praktyki w zespole Tax Reporting and Strategy

Zakres obowiązków stażysty obejmuje między innymi:

  • przygotowywanie wstępnych wersji rozliczeń podatkowych,

  • wykonywanie research’y podatkowych,

  • tłumaczenie dokumentów,

  • przygotowywanie odpowiedzi na pytania klientów,

  • wspieranie projektów wewnętrznych, np. wdrażanie nowych szablonów czy narzędzi.

Dlaczego powinieneś nas wybrać?

Oferujemy Ci możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie prowadzenia projektów z pogranicza podatków i księgowości. Podczas praktyk poznasz specyfikę prowadzenia rozliczeń podatkowych dla spółek zagranicznych oraz rodzimych. Będziesz miał(a) również możliwość wzięcia udziału w projektach mających na celu usprawnienie procesów podatkowych oraz zastosowanie technologii u naszych klientów. Doradztwo podatkowe jest bardzo szerokim pojęciem, więc na pewno nie będziesz się z nami nudził(a)!

Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową,

  • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring,

  • nowoczesny laptop i telefon służbowy,

  • możliwość otrzymania premii za polecenie znajomego,

  • spotkania integracyjne,

  • sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe,

  • wizyty u klientów w całej Polsce,

  • atrakcyjna lokalizacja biura przy stacji Metro Politechnika.

Jeśli zależy Ci na równoległym zdobywaniu doświadczenia zawodowego oraz studiowaniu, nasz zespół pomoże Ci to zrealizować. Osoby studiujące stanowią istotną część naszego zespołu, dlatego oferujemy elastyczny czas pracy. Postaramy się dopasować twoje obowiązki do planu zajęć, w szczególności podczas sesji.

Chcesz mieć wpływ na otaczającą nas rzeczywistość?
Wybierz przyszłość w PwC. Łączymy nowe technologie z potrzebami biznesowymi.
Wymyślamy rozwiązania, które kształtują rynki.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.