Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-11-19
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie w Departamencie Ryzyka na stanowisku:

Lead IT Analyst in Mobile Apps Area
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Obowiązki:

Goodie to nowoczesna i przyjazna w użytkowaniu platforma smart-shoppingowa (aplikacja mobilna i web) zbierająca oferty i promocje oraz programy lojalnościowe w centrach handlowych, sklepach, restauracjach oraz sklepach online.  Stoi za nią doświadczenie i potencjał Banku Millennium, jednego z najnowocześniejszych banków w Polsce.

Wymagania:

Jeżeli
  • Jesteś zainteresowany zwinnymi metodami wytwarzania oprogramowania, masz min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku analityka i interesuje Cię rola analityka w zespole Agile
  • Ciągle rozwijasz swój warsztat analityczny, rozumiesz jaką rolę analityk IT pełni w zespole SCRUMowym. Masz doświadczenie w mapowaniu historyjek, tworzeniu diagramu domeny, story-board, potrafisz przygotowywać wymagania w formie Epics i User Stories, zidentyfikować braki i niespójności w wymaganiach biznesowych
  • Znasz specyfikę wytwarzania natywnych aplikacji mobilnych, wiesz co to jest SOA, architektura mikroserwisów, cloud computing, JSON, XML, znasz podstawy SQL (miło, jeżeli kiedyś programowałaś/-eś, ale nie wymagamy tego, na tym stanowisku nie będziesz kodować)
  • Masz silne umiejętności analityczne
  • Masz doświadczenie w roli lidera zespołu lub projektu
  • Lubisz współpracować z deweloperami i biznesem
  • Chcesz wziąć udział w przedsięwzięciu start-upowym i wdrażać rozwiązania oparte o najnowsze technologie mobilne i cloud computing
  • Znasz język angielski, w stopniu pozwalającym na komunikację i pisanie specyfikacji
zaaplikuj do nas!

Oferujemy:

U nas możesz liczyć na:
  • Okazję do bliskiej współpracy nad realizacją ambitnych zadań w interdyscyplinarnym zespole
  • Umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań, kartę MultiSport
  • Możliwości rozwoju zawodowego w Grupie Banku Millennium
  • Atrakcyjną lokalizację, nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.