Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-10-10
małopolskie
IT, Sprzedaż
angielski, rosyjski
Data aktualizacji: 2021-10-10 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży technologicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży ze znajomością języka rosyjskiego
Miejsce pracy:
Nr ref. 191922/6694

Opis stanowiska:
  • aktywne inicjowanie kontaktu z obecnymi klientami w celu rozpoznania i zrozumienia ich potrzeb,
  • udzielanie pełnych i rzetelnych informacji dotyczących aktualnych rozwiązań marketingowych oraz możliwości udoskonalenia kampanii reklamowych,
  • prowadzenie aktywnej sprzedaży optymalnych ulepszeń strategii reklamowych klientów,
  • utrzymywanie pozytywnych, długotrwałych relacji biznesowych z klientami,
  • realizacja kluczowych wskaźników efektywności (KPI).
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego w mowie i piśmie,
  • ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktu,
  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne oraz sprzedażowe,
  • chęć rozwoju w obszarze nowych technologii oraz kampanii reklamowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy i dokładność,
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży.
Oferta obejmuje:
  • prywatna opieka medyczna i karta Multisport,
  • praca zdalna w elastycznych godzinach,
  • przyjazne, międzynarodowe środowisko pracy,
  • liczne szkolenia i kursy,
  • umowa o pracę, pakiet świadczeń socjalnych.