Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-04-24
PHP Developer
Nr ref. 191953/6717
Wrocław, dolnośląskie
IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, innowacyjnego przedsiębiorstwa produkcyjnego działającego w 17 krajach na świecie, poszukujemy PHP Developera do wrocławskiej siedziby firmy.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • projektowanie, wdrożenie i rozwój aplikacji PIM w oparciu o PimCore,
  • dostarczanie wysokiej jakości kodu zgodnie z przyjętymi wytycznymi,
  • wsparcie w procesach analitycznych,
  • zaangażowanie w dzielenie się wiedzą,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • 3 lata doświadczenie w roli PHP Developera,
  • bardzo dobra znajomość PHP 7, Symfony 3/4,
  • umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych,
  • znajomość platformy PimCore (PIM),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na zmiany i naukę nowych rozwiązań,
  • umiejętność nawiązywania relacji oraz współpracy z innymi działami – także z biznesem,
  • zaangażowanie i pozytywnego nastawienie.
Oferta obejmuje:
  • pracę w dynamicznym środowisku w międzynarodowych strukturach firmy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system motywacyjny,
  • budżet szkoleniowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach całej grupy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie karty Multisport,
  • dofinansowanie do kursów językowych.