Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-02-11
Koordynator Transportu
Nr ref. 191952/6732
Wrocław, dolnośląskie
Zakupy

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowego przedsiębiorstwa produkcyjnego, poszukujemy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • realizacja procesów transportowych dla klientów zewnętrznych i spółek,
  • poszukiwanie optymalnych rozwiązań transportowych,
  • tworzenie raportów, monitorowanie KPI,
  • prowadzenie standaryzacji procesów transportowych,
  • negocjacje z dostawcami usług transportowych,
  • wdrażanie działań naprawczych,
  • współpraca z Agencjami Celnymi.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: logistyka i pokrewne),
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnych stanowiskach,
  • znajomość języka angielski i rosyjskiego w stopniu (min. B2) pozwalającym swobodną komunikację (warunek konieczny),
  • znajomość oprogramowania ERP (szczególnie MS Dynamics) oraz pakietu MS Office,
  • znajomość przepisów oraz systemów transportowych i giełdowych,
  • znajomość specyfiki transportów na bliskim wschodzie,
  • umiejętność planowania pracy własnej,
  • nastawienie na osiąganiu celów,
  • znajomość ADR i przepisów celnych.
Oferta obejmuje:
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • dofinansowanie do kursów językowych.