Deloitte
Data aktualizacji: 2021-11-18
Wrocław, dolnośląskie
IT, Konsulting
angielski, polski
REKRUTACJA ZDALNA

Kogo szukamy

Aktualnie do Działu Konsultingu poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w obszarze SAP jako developer FIORI.

Czego oczekujemy:

  • Przynajmniej jednorocznego praktycznego doświadczenia w programowaniu FIORI
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na sprawną komunikację w środowisku międzynarodowym
  • Mile widziana znajomość ABAP, bazy danych HANA i JIRA Software
1+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

Twoja przyszła rola

  • Budowa nowych rozwiązań opartych o SAP FIORI
  • Zapewnianie wsparcia w zakresie rozwoju i podejmowania decyzji dotyczących projektowania rozwiązań i komponentów SAP Mobility, w tym tworzenia aplikacji internetowych, hybrydowych i natywnych aplikacji mobilnych przy użyciu SAPUI5, WebIDE, SAP Cloud Platform Mobile Services
  • Tworzenie dokumentacji i instrukcji dla użytkowników biznesowych
  • Świadczenie usług utrzymania rozwiązań wdrożonych u Klientów

Co oferujemy

  • Różne role w zależności od doświadczenia i planów rozwoju kariery – m.in. kierownika zespołu wdrożeniowego, doświadczonych konsultantów (ekspertów) i konsultantów.
  • Szeroki zakres szkoleń (w tym możliwość certyfikacji SAP) oraz duże możliwości uczenia się i rozwijania kompetencji twardych i miękkich;
  • Pracę na projektach w kraju i zagranicą;
  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w dynamicznym zespole zaangażowanych profesjonalistów.
Leaders supporting career development
Liderzy wspierający rozwój kariery
Ludzie z którymi chce się pracować
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Prywatna opieka medyczna
Language courses
Kursy językowe
Challenging tasks
Ambitne zadania
Travel Insurance
Ubezpieczenie podróżne
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Multiple geographies and clients
Mnogość rynków i klientów

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

  • Deloitte dynamicznie rozwija dział usług wdrożeniowych SAP i jest rozpoznawane jako lider zarówno przez firmę SAP jak i niezależne agencje analizujące rynek (Gartner, Forrester):
  • Jesteśmy wiodącym zespołem pionierów innowacji, wdrażających najnowsze rozwiązania branżowe.
  • Rozwiązujemy wspólnie z naszymi klientami złożone problemy biznesowe i poszukujemy nowych sposobów działania z wykorzystaniem automatyzacji, cyfryzacji i integracji systemów.
  • Korzystamy z metodyk Agile i Design Thinking, oraz najnowszych technologii, włącznie z rozwiązaniami chmurowymi, zaawansowanej analityki, IoT oraz inteligencji stosowanej, by dostarczać rozwiązania SAP nowej generacji.