Deloitte
Data aktualizacji: 2022-02-04
Kraków, małopolskie
Konsulting, Księgowość

Kogo szukamy

Aktualnie do zespołu SAP poszukujemy kandydatów na stanowiska Konsultanta bądź Starszego Konsultanta specjalizujących się zwłaszcza (ale nie tylko) w jednym, bądź kilku z poniższych modułów :

  • FI
  • CO
  • PS
  • WM
  • MM
  • SD
  • PP
  • QM
  • MDG

oraz Programistów FIORI i ABAP.

Szukamy kandydatów na terenie całego kraju, gotowych dołączyć do naszych biur w lokalizacjach takich jak: Warszawa lub Kraków lub Katowice lub Wrocław lub Poznań.

Czego oczekujemy:

  • Dobrej, praktycznej znajomości procesów biznesowych w obszarze specjalizacji (zgodnie z wyżej wymienionymi modułami);
  • Doświadczenia zawodowego w obszarze implementacji systemu SAP ERP, z uwzględnieniem analizy wymagań, projektowania rozwiązań i konfiguracji systemu;
  • Doświadczenia w pełnym cyklu życia projektu wdrożeniowego SAP ERP;
  • Umiejętności miękkich i motywacji do bliskiej współpracy z klientami korporacyjnymi działu Konsultingu;
  • Gotowości do podróży służbowych w znacznym wymiarze;
  • Chęci dalszego rozwoju w nowych narzędziach i technologiach SAP oraz podejmowania wyzwań zawodowych;
  • Zaangażowania w rozwój działu i współpracę międzynarodową w ramach sieci Deloitte;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Mile widziane również:

  • Doświadczenie z SAP PS.
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego.
2+
Lata doświadczenia
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

SAP PP
SAP PP
SAP FI
SAP FI
SAP SD
SAP SD
SAP CO
SAP CO
SAP Hana
SAP Hana
SAP MM
SAP MM

Twoja przyszła rola

  • Doradztwo w zakresie procesów biznesowych w danym obszarze, analiza wymagań i projektowanie rozwiązań;
  • Konfiguracja systemu SAP, prowadzenie testów jednostkowych / integracyjnych / akceptacyjnych i wsparcia po starcie produkcyjnym;
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników;
  • Współpraca z konsultantami z innych obszarów funkcjonalnych;
  • W zależności od doświadczenia możemy też powierzyć Ci zarządzanie zespołem lub projektem.

Co oferujemy

  • Różne role w zależności od doświadczenia i planów rozwoju kariery – m.in. kierownika zespołu wdrożeniowego, doświadczonych konsultantów (ekspertów) i konsultantów.
  • Udział w dużych, kompleksowych i innowacyjnych projektach SAP ERP, w oparciu o najnowsze produkty SAP (m.in. S/4HANA) prowadzonych przy użyciu metodyk zwinnych (Agile for SAP), w Polsce i Unii Europejskiej, w międzynarodowym środowisku;
  • Szeroki zakres szkoleń (w tym możliwość certyfikacji SAP) oraz duże możliwości uczenia się i rozwijania kompetencji twardych i miękkich;
  • Pracę na projektach w kraju i zagranicą;
  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w dynamicznym zespole zaangażowanych profesjonalistów.
Karta Multisport
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy z domu
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Travel Insurance
Ubezpieczenie podróżne
Kreatywne środowisko pracy
Personal development trainings
Szkolenia rozwoju osobistego
Finansowanie rozwoju zawodowego w kraju i za granicą
Local and international career opportunities
Lokalne i międzynarodowe możliwości rozwoju zawodowego
Challenging tasks
Ambitne zadania
Praca z największymi markami
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Masaż w biurze
Recruitment Incentive Program – Stars
Language courses
Kursy językowe
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Health insurance (one amount package)
Ubezpieczenie zdrowotne (podstawowe)

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole