Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
PwC
Data aktualizacji: 2021-11-18
.NET Developer
Nr ref. 182563WD
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
Data aktualizacji: 2021-11-18
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry. Be who you are and be a game changer.

.NET Developer

W ramach działu Data Analytics - zespół rozwiązań informatycznych świadczy projekty doradcze w obszarze IT głównie dla instytucji z sektora finansowego zarówno w Polsce jak i zagranicą. Jako część globalnej sieci PwC realizujemy usługi wsparcia merytorycznego projektów IT takie jak: analiza i opracowanie specyfikacji funkcjonalnej, analiza danych w systemach źródłowych,

definiowanie wymagań biznesowych, projektowanie, budowa, implementacja i obsługa powdrożeniowa systemów informatycznych dedykowanych do obsługi nowoczesnych procesów biznesowych, wsparcie w testach użytkowników końcowych UAT, tworzenie aplikacji mobilnych.

 

Jako część działu Data Analytics będziesz miał/a możliwość zastosowania w praktyce wiedzy biznesowej i technicznej, korzystając z wsparcia najlepszych ekspertów w danej dziedzinie.

 

Rola:

● projektowanie i implementacja nowoczesnych aplikacji;

● aktywny współudział w procesie tworzenia wysokowydajnej architektury rozwiązań;

● tworzenie dokumentacji projektowej;

● uczestnictwo we wdrożeniach oprogramowania oraz współpraca z użytkownikami w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów.

 

Wymagania:

● wykształcenie wyższe, kierunków informatycznych lub pokrewnych;

● doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3-4 lata;

● umiejętność programowania w C# oraz znajomość relacyjnych baz danych MS SQL;

● zdolność analitycznego myślenia;

● znajomość języka angielskiego umożliwiająca samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej oraz komunikację z innymi członkami zespołu.

 

Mile widziane:

● doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych oraz systemów przetwarzających duże zbiory danych;

● praktyczna znajomość: JavaScript, HTML5, CSS;

● wiedza nt. tworzenia i wykorzystywania web/windows serwisów;

● umiejętność stosowania różnych technik testowania oprogramowania;

● znajomość systemów kontroli wersji, wzorców projektowych oraz ich praktycznego wykorzystania.

 

Oferujemy:

● ciekawe i ambitne projekty - brak rutyny i powtarzalności działań;

● możliwość realizowania międzynarodowych projektów;

● atrakcyjny pakiet szkoleń specjalistycznych i jasna ścieżka rozwoju kariery;

● doskonałą atmosferę pracy, w tym m. in. wyjazdy integracyjne i zespołowe spotkania okolicznościowe, hackathony;

● atmosferę pracy możliwie najbardziej zbliżoną do start-upu w ramach dużej korporacji.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.