Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-03-18
Księgowy/Księgowa
Nr ref. 192055/6810
Środa Wielkopolska, wielkopolskie
Księgowość, BPO/SSC

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji rozbudowującej swoje struktury w Poznaniu, poszukujemy specjalistów ds. księgowości.

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Opis stanowiska:
  • kontrola nad rozliczeniami bankowymi oraz nierozliczonymi transakcjami,
  • księgowanie wynagrodzeń, rozliczeń międzyokresowych i rezerw,
  • czynności związane z zamknięciem miesiąca oraz raportowaniem,
  • przegląd oraz rozwiązywanie wszelkich nieścisłości związanych z uzgodnieniami bilansowymi,
  • przygotowanie wewnętrznych procedur księgowych i sprawozdawczych oraz instrukcji,
  • udział w projektach usprawniających.
Wymagania:
  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze GL/RtR lub pełnej księgowości (np. biura rachunkowe),
  • kierunkowe wykształcenie (finanse, rachunkowość, ekonomia lub pokrewne),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (komunikatywny),
  • biegłość w korzystaniu z pakietu MS Office,
  • elastyczność w działaniu i umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • wysokie umiejętności organizacji czasu pracy.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy międzynarodowym środowisku,
  • możliwości rozwoju i awansu w ramach struktury firmy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, lekcje języków obcych i inne).