Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-02-25
Wrocław, dolnośląskie
IT, Księgowość
REKRUTACJA ZDALNA

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla polskiej firmy z branży detalicznej o zasięgu europejskim poszukujemy Lidera Technicznego Business Intelligence SAP Analytics Cloud.

Business Intelligence Expert (SAP)
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref. 192085/6833

Opis stanowiska:
  • budowanie narzędzia Business Intelligence z obszaru finansów i controllingu przy użyciu SAP Analytics Cloud,
  • definiowanie modeli danych, wystawianie danych z SAP,
  • opracowywanie modeli danych z poziomu SAC oraz scenariusze testowe do weryfikacji poprawności obliczeń i danych,
  • zbieranie wymagań biznesowych i przekładanie ich na wymagania techniczne,
  • zarządzanie terminami oraz raportowanie realizacji prac projektowych,
  • koordynowanie pracy z zespołami zaangażowanymi w realizację projektu.
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia w przetwarzaniu i analizie danych z zakresu controllingu i finansów,
  • praktyczne doświadczenie w pracy z innymi narzędziami BI (np. QlikView, Design Studio, Power BI),
  • mile widziane dośwaidczenie w tworzeniu aplikacji w SAP Analytics Cloud,
  • umiejętnosć pisania zapytań SQL,
  • praktyczna wiedza i zrozumienie relacyjnych baz danych i modeli tabularycznych,
  • znajomość standardów IBCS,
  • mile widziana znjaomość: Jira, Agile, Reporting Services, DAX, Phyton.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • możliwość cześciowej pracy zdalnej.