Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-10-27
Specjalista ds. kontrolingu
Nr ref. 192098/6843
Poznań, wielkopolskie
Kontroling, Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
  • terminowe rozliczanie kosztów produkcji,
  • automatyzacja procesów związanych z rozliczaniem kosztów produkcji, a także ich optymalizacja i proponowanie kierunków dalszego rozwoju,
  • kalkulacja cen ewidencyjnych oraz rzeczywistych cen wytworzenia produktów, a także analiza odchyleń,
  • okresowa weryfikacja normatywów oraz kluczy rozliczeniowych,
  • bieżąca kontrola kosztów produkcji i terminowe raportowanie,
  • udział w przygotowywaniu budżetu oraz kontrola jego wykonania.
Wymagania:
  • doświadczenie w obszarze kontrolingu w firmie produkcyjnej,
  • wyższe wykształcenie na kierunkach: ekonomia / rachunkowość / finanse,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • dobra znajomość zasad rachunkowości i analizy finansowej,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy, proaktywna postawa.
Oferta obejmuje:
  • pakiet benefitów (karta Multisport, dofinansowanie do opieki medycznej),
  • umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • możliwość doskonalenia wiedzy i kompetencji,
  • wysoką kulturę pracy i świetną atmosferę.