mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-02-26
Doradca ds. leasingu
Nr ref. KZ/004/0121
Poznań, wielkopolskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę w
placówce
partnerskiej
mBanku
Konkursy sprzedażowe Kartę
sportową
Prywatną opiekę medyczną Przejrzysty system wynagradzania Dostęp do bazy szkoleń

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Zaciekawiliśmy Cię?

mBank ostrzega: Praca z nami grozi wyjątkową współpracą!
miejsce pracy: Poznań, nr referencyjny: KZ/004/0121

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie klientów korporacyjnych i budowanie długofalowych relacji, realizacja planów sprzedażowych
  • przygotowywanie i negocjowanie ofert, zawieranie umów leasingu
  • współpraca z doradcami, obsługa klientów oddziału mLeasing i mBanku w zakresie leasingu
  • przygotowywanie i koordynowanie obiegu dokumentacji związanej z zawarciem i obsługą umów Leasingu

Czego potrzebujesz, aby zacząć?

  • wykształcenia wyższego, najlepiej ekonomicznego
  • min. 5-letniego doświadczenia we współpracy z klientami korporacyjnymi
  • umiejętności sprzedażowych i wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży produktów w branży finansowej, leasingu lub ubezpieczeń
  • prawa jazdy kat. B
  • praktycznej znajomości MS Office
  • gotowości na nowe wyzwania
  • otwartości na zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracę (kontrakt) z mLeasing

Brzmi ciekawie? Nie czekaj - aplikuj!

Poziom stanowiska
Specjalista