Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-04-08
Interim Financial Controller
Nr ref. 192103/6844
Katowice, śląskie
Kontroling, Księgowość
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, Polskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Kontrolera Finansowego na okres 1,5 roku. Siedziba firmy mieści się w Katowicach.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie budżetu operacyjnego oraz raportów zarządczych,
  • sporządzanie raportów statutowych oraz uczestnictwo w zamknięciu miesiąca,
  • współpraca z działami księgowymi, kadrowo-płacowymi i operacyjnymi firmy,
  • prognoza rachunków zysków i strat, przepływów pieniężnych, analiz odchyleń i innej dokumentacji finansowej,
  • obsługa polis ubezpieczeniowych i programów świadczeń socjalnych dla pracowników,
  • bezpośrednia współpraca z zarządem spółki i zarządzanie finansami.
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku finansowym w firmie produkcyjnej,
  • znajomość systemu ERP SAP będzie ogromnym atutem,
  • mile widziana będzie znajomość IFRS,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku.
Oferta obejmuje:
  • umowa o pracę na zastępstwo na okres 1,5 roku,
  • możliwość rozwoju poprzez przejęcie części obowiązków Dyrektora Finansowego,
  • praca w dynamicznym środowisku firmy produkcyjnej,
  • pakiet benefitów i świadczeń socjalnych,
  • premia roczna, pakiet świadczeń, premie wakacyjne i świąteczne.