EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-02-16
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza

Konsultantka / Konsultant – Regulacje bankowe – Zespół Financial Risk & Analytics

Zapraszamy do zespołu, który na co dzień realizuje ciekawe projekty doradcze dla klientów sektora finansowego w kraju i na świecie.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Dostaniesz możliwość stałego rozwoju Twojej ekspertyzy i doświadczenia biznesowego w zakresie procesów zarządzania ryzykiem i regulacji finansowych

Twoje główne zadania

  • realizacja projektów doradztwa dla klientów sektora bankowego w obszarze regulacji i ryzyka
  • wsparcie w zarządzaniu projektami
  • efektywna współpraca w zespole
  • wsparcie w rozwoju młodszych członków zespołu
  • dbanie o relacje z klientami oraz w ramach networku EY

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

  • 2-3-lata doświadczenia w obszarze regulacji z zakresu zarządzania ryzykiem finansowym obejmujące:
    • praktyczną znajomość otoczenia regulacyjnego funkcjonowania banków i innych instytucji finansowych
    • znajomość regulacji ostrożnościowych (pakiet CRR/CRD), wymogów KNF, EBA, ESMA regulacji dotyczących naprawy i przymusowej restrukturyzacji, regulacji w obszarze zrównoważonego rozwoju i w obszarze płatności
    • praktyczną znajomość procesów zarządzania ryzykiem zgodności oraz obszaru compliance
    • znajomość procesów nadzorczych – licencyjnych, wnioskowania do organów nadzoru
  • umiejętność interpretowania regulacji rynku finansowego
  • znajomość procesów i procedur bankowych oraz umiejętność ich projektowania
  • umiejętności analityczne
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego

Dodatkowym atutem będzie

  • doświadczenie w pracy projektowej
  • znajomość procesów kredytowych w bankach
  • doświadczenie we współpracy z organami nadzoru nad instytucjami finansowymi
  • znajomość regulacji rynku finansowego w obszarze produktów inwestycyjnych

Kogo szukamy

  • Poszukujemy osób, które przejawiają inicjatywę oraz chęć ciągłego rozwoju zawodowego i personalnego. Dodatkowo ważna jest dla nas praca zespołowa i umiejętność radzenia sobie z wielozadaniowością.

Oferujemy

  • bezpośredni udział w ciekawych projektach dla wiodących instytucji finansowych w Polsce i na świecie
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.