mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-02-16
Poznań, wielkopolskie
Bankowość, Analiza, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Od nas dostaniesz:

Dostęp do kursów LindeIn Learning Bonusy finansowe Szkolenia produktowe
Przejrzysty system wynagradzania Umowę
o pracę
Prywatną opiekę medyczną

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Podejmujesz wyzwanie?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi doświadczeniami!
Analityk sprzedażowy ds. dużych przedsiębiorstw
miejsce pracy: Poznań, nr referencyjny: KZ/007/0121

Szukasz możliwości dalszego rozwoju w analizie finansowej? Masz doświadczenie w ocenie sytuacji finansowej przedsiębiorstw? Świetnie - sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jakie będą Twoje zadania?

  • ocena aktualnej i prognozowanej sytuacji finansowej przedsiębiorstw w oparciu o narzędzia analizy finansowej, w tym ocena wniosków dotyczących produktów ryzyka
  • przygotowanie umów dotyczących produktów ryzyka oraz umów zabezpieczeń
  • bieżąca obsługa zleceń dotyczących uruchomienia/wystawienia i spłaty produktów ryzyka
  • utrzymywanie relacji biznesowych z klientami korporacyjnymi poprzez udział w spotkaniach z klientem wraz z doradcą oraz bieżący kontakt
  • rejestrowanie i administrowanie procesem decyzyjnym dotyczącym limitów kredytowych w aplikacji System Kredytowy i innych aplikacjach
  • monitorowanie ryzyka kredytowego, w tym zabezpieczeń i sytuacji ekonomiczno-finansowej klientów korporacyjnych

Czego potrzebujesz, aby zacząć?

  • doświadczenie w zakresie oceny sytuacji finansowej przedsiębiorstw
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • wiedza z zakresu analizy finansowej, prawnych zabezpieczeń kredytów, oceny opłacalności przedsięwzięć inwestycyjnych, prawa bankowego i produktów bankowych (szczególnie produktów ryzyka)
  • umiejętność syntezy i wyciągania wniosków, swoboda precyzowania wniosków, umiejętności prezentacyjne
  • umiejętność pracy zespołowej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut)
  • praktyczna znajomość MS Office

forma współpracy: umowa o pracę na zastępstwo (ok. 1,5 roku)

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj i dołącz do nas :)