Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-03-31
Główny Księgowy
Nr ref. 191524/6851
Dzierżoniów, dolnośląskie
Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, spółki produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Opis stanowiska:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki,
  • sporządzanie sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej na potrzeby Zarządu, Urzędu Skarbowego, GUS, Banków,
  • optymalizacja procesów księgowych,
  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości oraz przestrzeganie procedur księgowo-podatkowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • aktywne uczestnictwo przy kontroli kosztów produkcji,
  • nadzór nad pracownikami Działu Księgowości,
  • kontrola pełnej dokumentacji księgowej.
Wymagania:
  • minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego w spółce produkcyjnej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • szeroka wiedza z zakresu rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość ustaw, prawa podatkowego,
  • dobra znajomość przepisów podatkowych,
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym.
Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • umowa bezpośrednio z pracodawcą,
  • możliwość doskonalenia wiedzy i kompetencji,
  • pracę w międzynarodowej firmie.