Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-02-26
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza, Administracja
W Grupie Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Millennium Banku Hipotecznym w Warszawie na stanowisko:
Specjalista ds. Wyceny Nieruchomości w Millennium Banku Hipotecznym
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Zadania:

  • Przygotowywanie i analiza dokumentacji wymaganej w procesie ustalania bankowo-hipotecznej wartości nieruchomości
  • Analiza danych źródłowych niezbędnych do sporządzania ekspertyzy bankowo-hipotecznej wartości nieruchomości
  • Ocena stanu prawnego nieruchomości z punktu widzenia ich przydatności na zabezpieczenia
  • Sporządzane ekspertyzy bankowo-hipotecznej wartości nieruchomości oraz ustalanie bankowo – hipotecznej wartości nieruchomości

Wymagania:

  • Posiadanie państwowych uprawnień zawodowych w zakresie szacowania wartości nieruchomości
  • Znajomość ram regulacyjnych dotyczących działalności prowadzonej przez Banki Hipoteczne
  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze szacowania wartości nieruchomości, szacowania ryzyka bankowego w zakresie zabezpieczania kredytów hipotecznych lub w sporządzaniu ekspertyzy bankowo – hipotecznej wartości nieruchomości
  • Wysokie umiejętności analityczne i krytyczne myślenie oraz łatwość formułowania wniosków i rekomendacji
  • Rzetelność, skrupulatność i terminowość oraz odpowiedzialność w działani
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji zadań
  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktur Grupy Banku Millennium
  • Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny
  • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.