EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-02-19
Kraków, małopolskie
IT, Konsulting, Inżynieria

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Consulting

Senior Machine Learning Engineer w zespole Data Science

Dołącz do dynamicznie rozwijającego się zespołu Data Science, w którym ludzie realizują w pracy swoją pasję.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Budujemy komponenty analityczne/ML/AI, konstruujemy prototypy, tworzymy architekturę rozwiązania i czuwamy nad wdrożeniem. Aplikujemy najnowsze algorytmy do pozyskiwania informacji z tekstu, przetwarzamy duże wolumeny danych, tworzymy modele predykcyjne, oraz rozwiązania inteligentnej automatyzacji.

Twoje główne zadania

Wdrożenie i utrzymanie systemów Sztucznej Inteligencji w zakresie:

  • Opieka nad pełnym cyklem życia modeli Data Science
  • Budowa REST API dla komponentów Data Science
  • Automatyzacja deploymentu w środowiskach chmurowych i na infrastrukturze klienta Pozyskiwanie danych publicznych dostępnych on-line
  • Web development w zakresie prostych interfejsów

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

  • Umiejętność programowania w języku Python w wersjach 2.x oraz 3.x (preferowane 3.x)
  • Znajomość architektury rozwiązań AI (w tym rozwiązań chmurowych np. AWS, Azure, GCD)
  • Doświadczenie w projektowaniu oraz rozwoju REST API
  • Znajomość systemu do automatyzacji deploymentu, skalowania oraz zarządzania aplikacjami w kontenerach (Docker, Kubernetes)
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu danych / crawlowaniu serwisów internetowych (scrapy, selenium)
  • Doświadczenie w pracy z frameworkami Django oraz Flask lub biblioteką asyncio
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT)
  • Umiejętność utrzymania kodu zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
  • Operacyjna znajomość modeli data science, w tym zagadnień związanych z zastosowaniem sztucznej inteligencji
  • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie

Dodatkowym atutem będzie

  • Znajomość narzędzi służących do Deep Learningu (Tensorflow, pyTorch, TFX)
  • Znajomość narzędzi służących do przetwarzania dużych zbiorów danych (Hadoop, Spark, Hive)
  • Doświadczenie w dziedzinie przetwarzania języka naturalnego (NLP)
  • Doświadczenie w budowaniu skalowalnej infrastruktury w oparciu o Microsoft Azure

Kogo szukamy

  • Ukończone studia wyższe (preferowane kierunki to informatyka, matematyka, statystyka lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w komercyjnych projektach
  • Umiejętność i chęć pracy w zespole

Oferujemy

  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Udział w budowie pionierskich rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla klientów w Polsce i za granicą
  • Dostęp do nowoczesnej infrastruktury obliczeniowej

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.