EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-02-19
Wrocław, dolnośląskie
IT, Konsulting, Analiza
Tech Lead w zespole Data Science

Podobne oferty pracy

Consulting

Dołącz do dynamicznie rozwijającego się zespołu Data Science, w którym ludzie realizują w pracy swoją pasję.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Budujemy komponenty analityczne/ML/AI, konstruujemy prototypy, tworzymy architekturę rozwiązania i czuwamy nad wdrożeniem. Aplikujemy najnowsze algorytmy do pozyskiwania informacji z tekstu, przetwarzamy duże wolumeny danych, tworzymy modele predykcyjne, oraz rozwiązania inteligentnej automatyzacji.

Twoje główne zadania

  • Projektowanie rozwiązań,
  • Podział i odbiór prac w zespole projektowym,
  • Mentoring i wsparcie merytoryczne dla członków zespołu,
  • Czuwanie nad sprawną implementacją rozwiązań / produktów z zachowaniem dobrych praktyk programistycznych
  • Komunikacja z wewnętrznymi i zewnętrznymi klientami.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

  • Ukończone studia wyższe (preferowane kierunki to informatyka, matematyka, statystyka lub pokrewne)
  • Szeroka znajomość i rozumienie algorytmów uczenia maszynowego (w tym głębokiego) i zagadnień związanych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji
  • Doświadczenie w dziedzinie przetwarzania języka naturalnego (NLP)
  • Bardzo dobra znajomość języka programowania Python
  • Znajomość architektury rozwiązań AI (w tym rozwiązań chmurowych np. AWS, Azure, GCD)
  • Unix/Linux
  • Minimum 5 lat doświadczenia w realizacji projektów związanych z uczeniem maszynowym, w tym minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu zespołu projektowego
  • Doświadczenie w metodykach zwinnych oraz w pracy z narzędziami wspierającymi współpracę zespołu w zakresie priorytetyzacji zadań, tworzenia kodu, kontroli wersji (GIT), dokumentacji
  • Pasja do tworzenia kompletnych rozwiązań/produktów Data Science
  • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie

Dodatkowym atutem będzie

  • Znajomość narzędzi służących do przetwarzania dużych zbiorów danych (Hadoop, Spark, Hive)
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań opartych o mikroserwisy
  • Znajomość systemów do automatyzacji deploymentu, skalowania oraz zarządzania aplikacjami w kontenerach (Docker, Kubernetes)
  • Doświadczenie w tworzeniu prostych web-owych interfejsów (HTML, Flask, Plotly)

Kogo szukamy

  • Doświadczenie w stosowaniu narzędzi służących do uczenia maszynowego (Tensorflow, scikit-learn, pyTorch, h2o)
  • Umiejętność prowadzenia i motywowania zespołu
  • Umiejętność przystępnej komunikacji treści technicznych

Oferujemy

  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Udział w budowie pionierskich rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla klientów w Polsce i za granicą
  • Dostęp do nowoczesnej infrastruktury obliczeniowej

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.