EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-02-19
Wrocław, dolnośląskie
IT, Konsulting

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Consulting

Pentesterka/Pentester w Zespole Cybersecurity

Dział Cyberbezpieczeństwa EY zbudował w Polsce unikalne w regionie centrum kompetencji, Advanced Security Center, świadczące bogaty wachlarz usług w zakresie technicznego bezpieczeństwa informatycznego i przeciwdziałania cyberprzestępczości. Zespół polskich specjalistów zrealizował już kilkaset projektów z obszaru bezpieczeństwa IT dla klientów z wielu branż w Polsce i na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem tych usług szukamy ambitnych osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

  • Na co dzień członkowie zespołu Advanced Security Center realizują różnorodne prace w ramach projektów z obszaru bezpieczeństwa IT.

Twoje główne zadania

  • testy penetracyjne aplikacji, w tym aplikacji mobilnych,
  • przeglądy kodu źródłowego oraz procesów wytwarzania aplikacji,
  • analizy zdolności organizacji do obrony przed cyberatakami,
  • symulacje ataków typu Advanced Persistent Threat,
  • testy penetracyjne infrastruktury informatycznej,
  • testy socjotechniczne,
  • tworzenie i analiza oprogramowania typu malware,
  • przeglądy bezpieczeństwa rozwiązań teleinformatycznych,
  • audyty bezpieczeństwa środowisk IT,
  • wdrażanie programów podnoszenia świadomości bezpieczeństwa,
  • doradztwo w zakresie obrony firm przed cyberatakami.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

  • minimum 3 lata doświadczenia w zakresie cyberbezpieczeństwa,
  • praktycznej znajomości zagadnień dotyczących bezpieczeństwa systemów informatycznych,
  • zainteresowania bezpieczeństwem IT,
  • chęci rozwoju w przynajmniej jednym z obszarów świadczonych przez nas usług,
  • zdolności analitycznych,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego,
  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania.

Dodatkowym atutem będzie

  • wiedza z obszaru bezpieczeństwa środowisk informatycznych w tym sieci, systemów operacyjnych, baz danych lub aplikacji,
  • posiadanie certyfikatów z zakresu bezpieczeństwa IT oraz zarządzania projektami takich jak: CISSP, CISA, OSCP, OSWP, OSCE, OSEE, OSWE, GWAPT, GPEN, GMOB, GXPN, GCIH, GREM, CEH, CCNP Security, CPTE, Security+, PMP, Prince2,
  • znajomość rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa (firewall, IDS/IPS, SIEM, WAF, ATP, DLP),
  • doświadczenie w realizacji audytów bezpieczeństwa IT,
  • znajomość procesów zarządzania bezpieczeństwem IT,
  • doświadczenie w tworzeniu lub testowaniu aplikacji webowych lub mobilnych,
  • znajomość narzędzi do analizy kodów źródłowych (np. HP Fortify, Checkmarx, IBM Appscan),
  • umiejętność programowania oraz tworzenia skryptów systemowych (zwłaszcza w językach: Java, C#, ObjectiveC, Powershell, ABAP),
  • doświadczenie w administracji systemami informatycznymi

Kogo szukamy

  • wykształcenia wyższego w obszarze informatyki, telekomunikacji lub pokrewnych,
  • umiejętności kreatywnego i logicznego myślenia,
  • umiejętności pracy w zespole, kierowania zespołami projektowymi i łatwości nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie doradczej,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole będącym jednym z liderów rynku usług profesjonalnych w obszarze bezpieczeństwa IT,
  • udział w międzynarodowych projektach dla największych organizacji w Polsce i na świecie,

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.