Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-04-20
Inżynier Systemów Sieciowych
Nr ref. 192117/6857
Niepołomice, małopolskie
IT, Inżynieria

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dużej, polskiej firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy

Miejsce pracy: Niepołomice

Opis stanowiska:
  • planowanie, projektowanie, wdrażanie oraz konfigurowanie urządzeń i systemów teleinformatycznych u klientów,
  • udzielanie wsparcia serwisowego klientom w obrębie wdrażanych technologii,
  • opracowywanie i testowanie nowych rozwiązań,
  • prowadzenie i udział w realizacji projektów teleinformatycznych,
  • udział w projektach rozwojowych prowadzonych w firmie,
  • współpraca z partnerami biznesowymi.
Wymagania:
  • znajomość systemów sieciowych opartych o protokoły TCP/IP oraz rozwiązań Warstwy 2 modelu OSI,
  • doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych,
  • znajomość obsługi systemów operacyjnych Windows oraz Linux,
  • umiejętność montażu i uruchomienia sprzętu telekomunikacyjnego różnych dostawców,
  • wykształcenie techniczne,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym.

Dodatkowe atuty:

  • certyfikacja w zakresie urządzeń/technologii sieciowych,
  • doświadczenie w utrzymywaniu systemów serwerowych,
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa w sieciach teleinformatycznych,
  • znajomość techniki światłowodowej,
  • znajomość interfejsów zarządzania np. SNMP, MTOSI.
Oferta obejmuje:
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy – umowa o pracę lub B2B
  • pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnymi,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego – indywidualnie dobrane szkolenia,
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach,
  • dofinansowanie benefitów: Multisport, prywatna opieka medyczna.