Deloitte
Data aktualizacji: 2021-03-26
Warszawa, mazowieckie
Konsulting

Podobne oferty pracy

Kogo szukamy

Lokalizacja: Warszawa

(biuro / home office - docelowo model hybrydowy)

Patrzysz z zazdrością na Elona Muska i Jeffa Bezosa? Chciałbyś zmieniać świat, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Rozpocznij karierę w zespole specjalistów od Technology Strategy & Transformation.

Bierz udział w międzynarodowych projektach wdrażania strategii IT oraz najnowocześniejszych systemów i rozwiązań chmurowych. Zostaw swoje inicjały w największych organizacjach i na największych systemach.

Bądź częścią historii, które opowiadane będą przez lata.

Do kogo skierowane są Praktyki w zespole TST?

  • Za każdym razem, gdy widzisz deskorolkę zastanawiasz się jak zamontować w niej silnik i podłączyć pod aplikację,
  • Jeśli chcesz coś kupić - odruchowo szukasz odpowiedniej apki,
  • Zapomniałaś/eś już, do czego służy długopis,
  • Patrząc na tłum na ulicy widzisz wzory,
  • Jesteś gotowa/y do rozpoczęcia kariery zawodowej początkowo w wymiarze min. 30 godzin, a docelowo w pełnym wymiarze,
  • Chcesz móc w przyszłości powiedzieć „patrzcie, ten system zaprojektowałam/em”,
  • Masz otwarty umysł i szybko się uczysz, ale nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego,
  • Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim,
  • Jesteś studentką/ studentem 3, 4 lub 5 roku kierunku technicznego lub biznesowego,
  • Podróże służbowe (min. 50% czasu pracy) nie są dla Ciebie docelowo wielkim problemem. Kończysz studia i jeszcze przez parę miesięcy nie możesz latać? Spokojnie, poczekamy, a Ty w międzyczasie się poduczysz.
3+
Rok studiów
Fresh graduate
Absolwent świeżo po studiach
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

MS Office
MS Office

Twoja przyszła rola

Nasi eksperci w zespole  Technology Strategy & Transformation wspierają procesy wdrażania strategii IT oraz wdrażania najnowocześniejszych systemów i rozwiązań chmurowych.

Dołączając do naszego zespołu masz szansę wspierać nas w codziennych obowiązkach, a docelowo stać się samodzielnym konsultantem i prowadzić projekty dla międzynarodowych klientów.

Co oferujemy

  • Płatny staż (umowa zlecenie) z możliwością otrzymania oferty stałej pracy,
  • Udział w innowacyjnych projektach technologicznych,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem cyfrowej transformacji,
  • Międzynarodowe środowisko pracy,
  • Szansę na dzielenie się swoimi pomysłami i wpływ na to, gdzie i jak prowadzimy biznes,
  • Przyjazny zespół, otwartą i nieformalną atmosferę (mówimy sobie po imieniu niezależnie od stanowiska),
  • Dopasowaną do Twoich potrzeb ścieżkę rozwoju, wsparcie Buddy'ego i Coacha Kariery,
  • Dodatkowe benefity (m.in. dostęp do platform szkoleniowych jak Udemy for Business, dofinansowanie do Multisport),
  • Możliwość pracy z biura (biurowiec Q22 - 27 piętro!) lub z domu, a docelowo prawdopodobnie w modelu mieszanym.

Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Challenging tasks
Ambitne zadania
Kreatywne środowisko pracy
Praca z największymi markami
Ludzie z którymi chce się pracować
Integration and fun events
Wydarzenia integracyjne i rozrywkowe
Downtown office location
Biuro w centrum
Multiple geographies and clients
Mnogość rynków i klientów
Personal development trainings
Szkolenia rozwoju osobistego
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy z domu

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole