mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-02-18
Łódź, łódzkie
Bankowość, IT
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Kartę
sportową
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
UX/UI designer (specjalista ds. rozwoju platformy internetowej)
miejsce pracy: Łódź, nr referencyjny: AFE/116/1220

Dołącz do zespołu, który odpowiada za rozwój Platformy Internetowej mBanku, a w szczególności za spójność UX, doświadczenie klienta, nawigacje oraz akceptacje zmian realizowanych przez zespoły produktowe. Zajmujemy się realizacją zmian w obszarze historii operacji oraz narzędzi sprzedażowych i analitycznych. Brzmi ciekawie? Nie czekaj – aplikuj!

Zadania, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • współpraca z IT oraz spółką mService (agencja interaktywna) w kontekście budowy stron internetowych, UX oraz technologii
  • współpraca z liniami biznesowymi w zakresie usług i produktów w kanałach elektronicznych,
  • praca w zwinnych metodologiach prowadzenia projektów przy współpracy z IT,
  • weryfikacja i sprawdzanie zgodności ze standardami i design systemem proponowanych rozwiązań w ramach współpracy z zespołami produktowymi internet banking
  • zarządzanie adopcją oraz engagementem usług w kanałach elektronicznych

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • posiadasz ok 3 letnie doświadczenia w projektowaniu UI/UX dla serwisów i aplikacji internetowych (mile widziane portfolio)
  • masz praktykę w projektowaniu architektury informacji
  • znasz zasady prowadzenia w praktyce badania użyteczności serwisów
  • masz wiedzę z zakresu prototypowania i pracy z makietami w tym umiesz tworzyć scenariusze testowe i przypadki użycia
  • znasz narzędzia do prototypowania (np. uxpin) oraz narzędzia do projektowania (np. sketch)
  • posiadasz wiedzę o konkurencji w zakresie rozwiązań w UX/UI
  • lubisz śledzić trendy technologiczne oraz wyszukujesz pomysły na innowacje
  • znasz język angielski na poziomie B2 tak by móc poszerzać wiedzę z literatury obcojęzycznej
  • posiadasz praktykę we współpracy z IT najlepiej w zwinnych metodologiach prowadzenia projektów
  • znasz metryki i narzędzia analityczne w obszarze kanałów elektronicznych

  • umowę o pracę realny wpływ na UX serwisu transakcyjnego  i serwisu informacyjnego mbank.pl. Możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń w ramach Gildii UI/UX w organizacji.

Poziom stanowiska
Specjalista