Compensa Vienna Insurance Group
Data aktualizacji: 2021-03-09
Szczecin, zachodniopomorskie
Ubezpieczenia, Sprzedaż
Kierownik sprzedaży

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa TU na Życie to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w naszym Regionalnym Biurze Handlowym na stanowisku:
Lokalizacja: Szczecin

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych za pośrednictwem kanału agencyjnego
  • Nadzór nad sprzedażą podległej sieci Agentów
  • Podejmowanie aktywnych, ukierunkowanych i skutecznych działań zmierzających do zwiększenia sieci sprzedaży
  • Zwiększanie potencjału aktualnej sieci sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych Agentów do współpracy

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem stałym
  • Premię miesięczną uzależnioną od osiąganych wyników i realizacji celów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną i możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Dofinansowania do szkoleń oraz kursów językowych
  • Zniżki pracownicze na produkty ubezpieczeniowe
  • Zwrot kosztów z tytułu eksploatacji samochodu (tzw. kilometrówka)

Nasze oczekiwania:

  • Przynajmniej dwuletniego doświadczenia w obszarze sprzedaży
  • Przynajmniej rocznego doświadczenia w obszarze sprzedaży ubezpieczeń - warunek konieczny
  • Doświadczenia we współpracy z siecią agencyjną
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 10 osób)
  • Umiejętności budowy i rozwoju struktur sprzedaży
  • Prawa jazdy lat. B i gotowości do wyjazdów służbowych
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń grupowych
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista