Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-03-07
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Konsulting

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Konsultant w Zespole Rozliczeń Zagranicznych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa operacji dokumentowych, w szczególności otwieranie i obsługa akredytyw dokumentowych, w obrocie krajowym i zagranicznym, opracowywanie treści projektów akredytyw, awizowanie i obsługa akredytyw eksportowych
  • Udzielanie i obsługa gwarancji bankowych w obrocie krajowym i zagranicznym, przygotowywanie treści projektów gwarancji, awizowanie gwarancji eksportowych
  • Obsługa inkasa dokumentowego importowego i eksportowego
  • Prowadzenie korespondencji w zakresie realizowanych transakcji z bankami krajowymi i zagranicznymi
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby jednostek wewnętrznych Banku
  • Rozpatrywanie zapytań i reklamacji Klientów w zakresie realizowanych transakcji
  • Profesjonalna obsługa Klientów Banku zapewniająca wsparcie operacyjne w zakresie udzielania i obsługi gwarancji bankowych oraz operacji dokumentowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze operacji dokumentowych i gwarancji bankowych oraz w pracy z dokumentacją kredytową, w zakresie obsługi akredytyw dokumentowych i gwarancji bankowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy z dużą ilością różnorodnych informacji
  • Dokładność i skrupulatność przy wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane

  • Doświadczenie w instytucji finansowej
  • Doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi (ICBS, IMEX)

To oferujemy

  • Umowę o pracę, pakiet socjalny
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole
  • Możliwość rozwoju kompetencji i podnoszenia kwalifikacji

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.