Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-03-07
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Marketing
Specjalista w Zespole Komunikacji

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i redakcja materiałów na potrzeby komunikacji wewnętrznej
  • Przygotowanie i koordynacja wewnętrznych działań komunikacyjnych we współpracy z różnymi jednostkami organizacyjnymi Banku
  • Promocja wykorzystywania tzw. „prostego języka” w komunikacji wewnętrznej
  • Przygotowywanie i bieżąca aktualizacja treści na wewnętrznej platformie społecznościowej Banku Millennium
  • Angażowanie użytkowników platformy – pracowników banku do aktywności na platformie
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dla kadry managerskiej
  • Odpowiedzialność za rozwój i promocję kanałów komunikacji wewnętrznej wśród użytkowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – dziennikarstwo / komunikacja społeczna, polonistyka, ew. ekonomia / bankowość
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność, doskonała umiejętność pracy w zespole oraz współpracy między różnymi jednostkami w ramach jednej instytucji
  • Zdolności planowania i analizy, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność sprawnego pisania i redagowania różnego rodzaju tekstów (tzw. „lekkie pióro”)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu treści do serwisów internetowych będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PP)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu forum lub fanpage na FB
  • Mile widziana znajomość narzędzi graficznych i Confluence

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwość podejmowania własnych inicjatyw i ich samodzielnego prowadzenia

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.