Temat tygodnia
O pandemii, wyzwaniach, zmianach i rekrutacji w Centrum Kompetencji Księgowych w Schneider Electric Polska.
Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-05-03
Senior Frontend Developer
Nr ref. 192146/6882
Gdańsk, pomorskie
IT
Data aktualizacji: 2021-05-03 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, globalnej instytucji finansowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • analizowanie, projektowanie, rozwijanie oraz testowanie rozszerzeń oprogramowania przy użyciu HTML, CSS, WebAssembly, Javascript, TypeScript,
  • rozwiązywanie problemów biznesowych,
  • współpraca z projektantami UI / UX, analitykami biznesowymi i Product Ownerami, w celu rozwoju produktu,
  • udział w projektowaniu UI,
  • udział w code review,
  • udział w testowaniu oprogramowania,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • uczestnictwo w spotkaniach scrumowych.
Wymagania:
  • ponad 4-letnie doświadczenie w programowaniu,
  • doświadczenie w pracy z językami HTML5, CSS, JavaScript, TypeScript,
  • bardzo dobra znajomość frameworka Angular,
  • doświadczenie w pracy w metodyce Agile,
  • samodzielność w pracy,
  • wysokie zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferta obejmuje:
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • pakiet ubezpieczeń na życie premium,
  • indywidualne plany emerytalne,
  • pakiet medyczny VIP,
  • karta Multisport / bilety do kina / bony,
  • kursy językowe,
  • szkolenia z umiejętności miękkich,
  • warsztaty techniczne.