Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-03-16
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Project Management
REKRUTACJA ZDALNA
Ekspert ds. Zarządzania Projektami i Optymalizacji Procesów
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Udział w realizowanych projektach optymalizacyjnych i rozwojowych
  • Prowadzenie i uczestnictwo w inicjatywach optymalizacji procesów i wdrażania nowych standardów pracy
  • Przeprowadzanie analiz efektywności pracy, w tym pod kątem optymalizacji poziomu zatrudnienia w wybranych jednostkach organizacyjnych
  • Planowanie i wykonywanie pomiarów procesów
  • Przygotowywanie i prowadzenie warsztatów mających na celu wypracowanie usprawnień
  • Prezentowanie wyników przeprowadzanych analiz oraz rekomendacji zmian

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów i inicjatyw
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji: MS Excel/MS PowerPoint
  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów/spotkań projektowych
  • Znajomość zagadnień dotyczących zarządzania projektami
  • Otwartość na nowe inicjatywy, projekty, zadania
  • Kreatywność w wypracowywaniu rozwiązań
  • Zdolności komunikacyjne
  • Dynamizm w działaniu
  • Doświadczenie w pracy z jednostkami biznesowymi oraz IT
  • Mile widziane - Doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach konsultingowych
  • Dodatkowym atutem będzie - Znajomość specyfiki procesów bankowych i finansowych
  • Docenimy dodatkowo praktyczną znajomość metodyk PRINCE2, PMI, LEAN, SIX SIGMA oraz umiejętność mapowania procesów (VSM, BPMS)

To oferujemy

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie projektami realizowanymi w różnych obszarach Banku
  • Realny wpływ na cele, organizację i efektywność kluczowych procesów biznesowych
  • Dobrą atmosferę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.