Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-03-16
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Administracja
Radca Prawny w Biurze Prawnym w Millennium Banku Hipotecznym
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie prawne w zakresie realizacji zadań Zarządu i Rady Nadzorczej
  • Wsparcie prawne w procesie przejmowania wierzytelności z Banku Millennium
  • Wsparcie prawne w procesie emisji listów zastawnych
  • Udzielanie porad prawnych i wydawanie opinii prawnych
  • Opiniowanie projektów przepisów wewnętrznych i projektów umów, których stroną będzie Bank
  • Obsługa organizacyjna i prawna Walnego Zgromadzenia
  • Wparcie prawne w kontaktach i postępowaniach z Nadzorem

Nasze wymagania

  • Uprawnienia Radcy Prawnego
  • Doświadczenie w banku, instytucji finansowej lub kancelarii prawnej obsługującej banki
  • Doświadczenie w pracy w banku hipotecznym będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność w działaniu oraz ocenie krytycznych zdarzeń w procesie
  • Biegła znajomość jęz. angielskiego
  • Kreatywność i otwartość na nowe wyzwania
  • Wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Terminowość i dokładność w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji zadań
  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktur Grupy Banku Millennium
  • Pakiet premiowy, umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny
  • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.