Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-03-16
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
Scrum Master

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie wytwarzania oprogramowania w roli Scrum Mastera
  • Budowa zespołów SCRUM, dbanie o ich rozwój i satysfakcję
  • Proaktywne usuwanie przeszkód utrudniających pracę zespołu
  • Nauka zespołu pracy w SCRUM’ie
  • Dbałość o skuteczne stosowanie praktyk Agile zgodnie z frameworkiem SCRUM
  • Aktywne budowanie standardów product ownershipu w organizacji
  • Czynny udział w zmianach na poziomie organizacji
  • Praktykowanie servant leadership w zmieniającej się kulturze organizacji

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w procesach wytwarzania oprogramowania, w tym minimum 3 lata w roli SCRUM Mastera
  • Dobry kontakt z ludźmi umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • Wyższe wykształcenie
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność oceniania dojrzałości zespołów scrumowych
  • Doświadczenie w pracy z organizacją oraz członkami wyższego managementu
  • Minimum certyfikat PSM I

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego w dużej, transformującej się organizacji oraz poprzez współpracę z doświadczonymi SCRUM Masterami
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania związane z rozwojem produktu wykorzystywanego przez setki tysięcy użytkowników
  • Współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)
  • Pakiet premiowy, umowę o pracę, pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań, kartę MultiSport
  • Częściową pracę zdalną
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.