Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
Data aktualizacji: 2021-03-07
Zagranica
Analiza, Marketing
Ekspert

Podobne oferty pracy

Ekspert
{tytul2}

Indie - Mumbaj

Twoje zadania:

  • informowanie polskich przedsiębiorców o szczegółowych warunkach dostępu do lokalnego rynku i prowadzeniu działalności
  • przygotowanie i aktualizowanie informacji o polskiej ofercie eksportowej
  • informowanie podmiotów gospodarczych o warunkach inwestowania w Polsce
  • przygotowywanie i redagowanie materiałów i newsletterów
  • prowadzenie analiz i badanie lokalnego rynku
  • bieżąca współpraca informacyjno- analityczna z Kontrahentami
  • organizowanie i udział w targach i stoiskach promocyjnych
  • monitorowanie mediów w zakresie informacji ekonomiczno-gospodarczych istotnych z punktu widzenia relacji dwustronnych
  • wspieranie polskich przedsiębiorców na rynku kraju urzędowania

Nasza oczekiwania:

  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego (min. C1 warunek konieczny)
  • znajomość języka polskiego
  • mile widziana znajomość języka lokalnego
  • doświadczenie w pracy z indyjskimi partnerami biznesowymi i instytucjonalnymi
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie poparte sukcesami w obszarze sprzedaży i obsługi klienta
  • znajomość lokalnej gospodarki rynkowej i lokalnego ustawodawstwa
  • doświadczenie w pracy za granicą
  • wiedza polityczna i ekonomiczna dotycząca obszaru Azji
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • komunikatywność, inicjatywa w tworzeniu nowych rozwiązań

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie. Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem? Aplikuj!

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
Poziom stanowiska
Specjalista