Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-22
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
REKRUTACJA ZDALNA
Starszy Specjalista w Zespole Analizy Zagrożeń
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja i analiza bieżących zagrożeń
  • Udział w projektach rozwojowych Banku w zakresie oceny bezpieczeństwa IT proponowanych rozwiązań
  • Ocena wdrażanych elementów architektury bezpieczeństwa IT
  • Testy bezpieczeństwa aplikacji bankowych
  • Rozwój i utrzymanie wewnętrznych narzędzi banku służących do analizy zagrożeń
  • Nadzór i koordynacja testów bezpieczeństwa prowadzonych przez firmy zewnętrzne
  • Promowanie wiedzy o dobrych praktykach bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność rozwiązywania oraz analizowania złożonych problemów z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem webaplikacji (CSP, SOAP, REST, WebAPI), aplikacji mobilnych oraz systemów teleinformatycznych
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność współpracy w zespole, samodzielność
  • Mile widziane certyfikaty branżowe

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole otwartym na nieustanną wymianę wiedzy
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym
  • Dogodna lokalizacja - nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.