EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-04-23
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Konsulting, Księgowość

Doświadczona Asystentka - Doświadczony Asystent - VAT

W EY pomagamy naszym klientom zidentyfikować i wykorzystać możliwości zrównoważonego planowania obciążeń z tytułu VAT i innych podatków pośrednich. Doradzamy klientom reprezentującym różne branże, którzy oczekują kompleksowego wsparcia, charakteryzującego się wysoką jakością udzielanych porad. Pomagamy także prawidłowo rozliczać te podatki, zapewnić ich finansową efektywność, wyeliminować błędy, ograniczyć koszty i ryzyka.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Jesteśmy profesjonalnym, stale rozwijającym się zespołem, nakierowanym w pierwszej kolejności na doradztwo w zakresie podatków pośrednich, w tym VAT, akcyzę oraz cło. Jednocześnie, w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów i dynamicznie rozwijającego się rynku, otwieramy się na kolejne obszary doradztwa podatkowego oraz branżowego. Wszystko to prowadzi nas do osiągnięcia naszego głównego celu, tj. do dostarczania kompleksowego doradztwa wysokiej jakości dla naszych klientów. Podążając za wskazaną ideą, korzystamy z istniejących rozwiązań informatycznych oraz sami bierzemy udział w ich tworzeniu. Naszym celem jest więc stały rozwój oraz uniknięcie rutyny we wszystkim co robimy.

Twoje główne zadania

  • realizacja projektów doradczych z zakresu podatków pośrednich (VAT, cło, akcyza);bezpośredni kontakt z klientem;
  • odpowiedzialność za zadania powierzone przez bardziej doświadczonych konsultantów, menedżera lub partnera;
  • udział w projektach rozwojowych zespołu;
  • współpraca z zespołem w zakresie przygotowywania ofert dla klientów EY (obecnych jak i przyszłych).

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

  • 1-2-letniego doświadczenia w dziedzinie doradztwa podatkowego w obszarze podatków pośrednich;
  • teoretycznej i praktycznej znajomości zagadnień podatkowych, szczególnie w zakresie podatku od towarów i usług (preferowane doświadczenie z zakresu projektów doradczych);
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za klienta i jakoś dostarczanych produktów doradczych
  • wyższe wykształcenie;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego i j. polskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętności pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów; tytuł zawodowy doradcy podatkowego;

Kogo szukamy:

Szukamy osoby szybko się uczącej, z umiejętnościami analitycznymi i komunikacyjnymi, otwartej, doświadczonej w zakresie VAT, która miała okazję uczestniczyć w pracach zespołu projektowego. Osoba taka powinna cechować się również dużym zapałem do pracy i umiejętnością przekazywania wiedzy osobom mniej doświadczonym.

Oferujemy

  • prestiżowe projekty dla największych firm krajowych i zagranicznych;

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.