Temat tygodnia
Wywiad z Wojciechem Ruśkiewiczem, Managerem w dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-04-09
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
Data aktualizacji: 2021-04-09 Aplikuj
EY (dawniej Ernst & Young)
Analitycy – Strategia i Transakcje
REKRUTACJA ZDALNA
Analitycy – Strategia i Transakcje

Zaczynamy największą rekrutację w roku - teraz jest najlepszy czas, #tyteż możesz dołączyć do EY. Dział Strategii i Transakcji w EY Polska (dawniej Ernst & Young) to dynamicznie rozwijająca się część EY, której globalny wzrost napędzany jest zarówno rozwojem organicznym jak i przejęciami konkurentów. Zajmujemy się transakcjami na rynkach kapitałowych, fuzjami i przejęciami, transformacjami, restrukturyzacjami, due dilligence, wycenami spółek, przeglądami strategicznymi i negocjacjami.


Możliwości, które na Ciebie czekają

W Dziale Strategii i Transakcji zdobędziesz unikalną wiedzę o zakupie i sprzedaży przedsiębiorstw, fuzjach oraz przejęciach. Pracujemy przy największych i najbardziej prestiżowych projektach z tego zakresu – z pewnością nie raz czytasz w gazetach o efektach naszej pracy.


Twoje główne zadania:

Będziesz mieć okazje wspierać i uczestniczyć w największych transakcjach w Polsce, planować i wdrażać transakcje M&A oraz strategie dla naszych klientów.


Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • Studia na kierunkach ekonomicznych, finansowych lub ścisłych
  • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Entuzjastyczne nastawienie i otwartość na wyzwania
  • Aktywność w kołach naukowych, organizacjach studenckich

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Pierwsze doświadczenie zdobyte podczas pracy lub praktyk w obszarze doradztwa transakcyjnego lub audytu.

Kogo szukamy:

  • Jeśli jesteś osobą zmotywowaną, proaktywną oraz umiejętnie podchodzisz do pojawiających się wyzwań – szukamy właśnie Ciebie!
  • Idealna kandydatka lub kandydat jest osobą efektywnie organizującą swoją pracę, samodzielną, a także z łatwością nawiązującą i utrzymującą kontakty biznesowe.

Oferujemy

  • Płatne praktyki, jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami
  • Stałą pracę, jeśli masz już tytuł licencjata lub magistra


a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.