Deloitte
Data aktualizacji: 2021-04-28
Rzeszów, podkarpackie
IT, Konsulting
angielski
REKRUTACJA ZDALNA

Kogo szukamy

Czy chcesz zdobyć doświadczenie pracując w dużej międzynarodowej firmie?

Nasz dział IT poszukuje stażysty do zespołu wsparcia technicznego aplikacji finansowych, działającego w Rzeszowie. Zespół ten świadczy usługi wsparcia technicznego, dotyczące wykorzystywanego przez nas modułu SAP FI/CO.  To okazja do współpracy z klientami wewnętrznymi z 18 krajów Europy Środkowej i Wschodniej.  Nasza codzienna praca - to realizacja zadań zlecanych przez klientów na firmowej platformie Service Now.

Jeżeli obawiasz się, że zbyt mało wiesz o informatyce lub nie jest to Twój kierunek studiów, nie przejmuj się: od początku udzielimy Ci wsparcia i ułatwimy należyte zapoznanie się z kluczowymi procesami.

Najważniejsze jest wykształcenie finansowe, bo dzięki niemu zrozumiesz nasze procesy i bez trudu opanujesz zasady udzielania wsparcia technicznego w module SAP FI/CO.

Podoba Ci się nasza oferta? Idealny kandydat to osoba, która:

  • studiuje przedmioty z dziedziny finansów i/lub księgowości;
  • jest energiczna, pozytywnie nastawiona, chętna do dalszej nauki i jeszcze nie skończyła studiów;
  • jest staranna i dba o szczegóły, umie pracować w zespole (bardzo istotne!);
  • doskonale zna język angielski;
  • posiada praktyczną znajomość narzędzi Microsoft Office (głównie Excela).
2+
Rok studiów
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

MS Office
MS Office
MS Excel
MS Excel

Twoja przyszła rola

  • Wspomaganie członków zespołu przy zarządzaniu bieżącymi zadaniami i wykonywaniu czynności w ramach aplikacji;
  • Wsparcie dla użytkowników kluczowych i końcowych (pracowników Deloitte Central Europe);
  • Współpraca z innymi zespołami ds. aplikacji, działającymi w Rzeszowie;
  • Sporządzanie raportów i innych analiz danych dla kolegów z zespołu i użytkowników końcowych.

Co oferujemy

  • Zdobędziesz kwalifikacje techniczne dotyczące obsługi modułu SAP FI/CO oraz poszerzysz wiedzę z zakresu finansów przedsiębiorstwa,
  • Rozwiniesz umiejętności z zakresu myślenia analitycznego;
  • Udoskonalisz umiejętności z zakresu analizy danych;
  • Dzięki pracy w międzynarodowym zespole wyszlifujesz i poszerzysz znajomość języka angielskiego.

Kreatywne środowisko pracy
Ludzie z którymi chce się pracować
Challenging tasks
Ambitne zadania
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Team spirit
Duch zespołowy

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół, do którego możesz dołączyć, zajmuje się przede wszystkim wsparciem głównych aplikacji finansowych używanych w regionie Deloitte Central Europe.  Nasze podstawowe zadania - to udzielanie pomocy pracownikom merytorycznym za pośrednictwem platformy Service Now i dbałość o sprawne działanie systemów - prowadzenie rutynowych kontroli danych i realizacja zadań administratora.