EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-04-14
Wrocław, dolnośląskie
IT, Konsulting

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Manager ds. Technologii Cloud – Consulting, Zespół Cyber Security Compliance

W Zespole Cyber Security Compliance pilnujemy, by obszar IT i bezpieczeństwa informacji przyczyniały się do wzrostu wartości biznesu, zwiększenia skuteczności działania oraz ograniczenia ryzyka. Nie ograniczamy się do kwestii technologicznych – jesteśmy świadomi, jak ważne jest uwzględnienie biznesowego punktu widzenia.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Dołączając do naszego zespołu będziesz brać udział w projektach doradczych dotyczących zarządzania bezpieczeństwem informacji ze szczególnym uwzględnieniem zażądania bezpieczeństwem w usługach chmurowych.

Twoje główne zadania

  • Doradzanie naszym klientom w zakresie budowania konfiguracji bezpieczeństwa usług chmurowych zgodnie z wymogami regulacyjnymi, właściwymi standardami, oraz dobrymi praktykami.Definiowania luki pomiędzy wymaganiami regulacyjnymi dot. usług chmurowych a procesami klienta pozostającymi w zakresie tych wymagań.
  • Opracowywanie planów zamknięcia zidentyfikowanej luki
  • Wsparcie klienta w realizacji planu zamknięcia luki poprzez:
    • opracowanie/modyfikację dla klienta niezbędnych regulacji wewnętrznych,
    • wsparcie klienta w realizacji procesów powiązanych z usługami chmurowymi,
    • koordynacja wdrażania planu na poziomie technicyzm (z zespołami wdrożeniowymi lub konfigurującymi zabezpieczenia).
  • Wsparcie zespołów technologicznych w konfiguracji systemów bezpieczeństwa automatyzujących zarządzanie bezpieczeństwem w usługach chmurowych (w zakresie przełożenia wymagań regulacyjnych/zarządczych na konfigurację mechanizmów kontrolnych w tych systemach).

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Minimum 8-10 letnie doświadczenie w obszarach związanych z bezpieczeństwem informacji, w tym mim 3-4 letnie doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa usług chmurowych
  • Projektowanie lub weryfikacja procesów, polityk i procedur oraz mechanizmów kontrolnych w systemach informatycznych.
  • Przeprowadzenia audytów IT i bezpieczeństwa.
  • Analizy procesów biznesowych w środowisku informatycznym.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Zdolności analityczne.
  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: informatyka, ekonomia z elementami informatyki, finanse i bankowość).

Twoje dotychczasowe doświadczenie:

  • Projektowanie i wdrażanie systemów zarządzania bezpieczeństwem w środowisku chmurowymi.
  • Realizacja analiz luki w środowisku chmurowym.
  • Opracowywanie strategii chmurowych i exit planów.
  • Prowadzenie audytów obszarze bezpieczeństw chmury.

Docenimy również:

  • Kwalifikacje:
  • CCSP, CISSP, CISM
  • AWS: Certified Solutions Architect, SysOps Administrator, Security.
  • Azure: AZ-204, AZ-400, AZ-104,AZ-500,AZ-303.
  • GCP: Professional Cloud Security Engineer, Associate Cloud Engineer, Professional Cloud Architect.
  • Znajomość: Komunikatu Chmurowego KNF, Rekomendacji D KNF, ISO/IEC 27017, CSA STAR, RODO, Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa,
  • Doświadczenie zdobyte w spółkach ‘’Big 4’’ lub w jednostkach organizacyjnych zajmujących się: bezpieczeństwem informacji.
  • Wiedza na temat procesów biznesowych oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i IT.

Pasujesz do nas, jeśli

  • Jeśli interesujesz się technologiami chmurowymi i bezpieczeństwem informacji – dołącz do nas!

Oferujemy

  • Stabilne warunki wynagrodzenia

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.