KPMG
Data aktualizacji: 2021-04-21
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, BPO/SSC, Analiza
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

H@ck your job
program Cyber H@ckademy

Warszawa

umowa zlecenie

Czym jest program?

Cyber H@ckademy to konkurs dla miłośników cyberbezpieczeństwa chcących poszerzyć swoją wiedzę i sprawdzić umiejętności. Na najlepszych czekają praktyki lub praca w zespole pasjonatów KPMG.

Jeśli wiesz czym są testy penetracyjne, interesujesz się transformacją cyberbezpieczeństwa lub chcesz rozwijać się w doradztwie związanym z aspektami cyberbezpieczeństwa, weź udział w programie i zacznij przygodę w realnych projektach.

Dlaczego warto wziąć udział w programie?

Autorskie
warsztaty
Możliwość
sprawdzenia swojej
wiedzy podczas
case study
Voucher
na konferencję
The Hack Summit
dla wszystkich
uczestników
Praktyki lub praca
dla najlepszych

Twoje zadania:

Ścieżka techniczna

  • testy penetracyjne (sieciowe, OT/loT, WiFi, VoIP, socjotechnika)
  • testy penetracyjne aplikacji (www, mobilnych, typu "gruby klient" czy interfejsów API)
  • statyczna analiza kodu źródłowego aplikacji
  • analiza powłamaniowa i inżynieria wsteczna złośliwego oprogramowania
  • przeglądy architektury bezpieczeństwa i konfiguracji rozwiązań teleinformatycznych

Ścieżka konsultingowa

  • wsparcie w projektowaniu i realizacji programów transformacji cyberbezpieczeństwa
  • wdrażanie systemów zarządzania  bezpieczeństem informacji
  • budowa i utrzymywanie systemów zarządzania ciągłością działania
  • analiza ryzyka informatycznego i modelowanie zagrożeń
  • doradzrwo w zakresie architektury procesów i procedur bezpieczeństwa
  • doradztwo w zakresie zarządzania tożsamością i dostępem

Oczekujemy:

  • zainteresowania cyberbezpieczeństwem oraz chęci rozwoju w tym obszarze
  • pasji do technologii
  • statusu studenta min. III roku lub absolwenta (preferowane uczelnie o profilu technicznym, ścisłym, ekonomicznym)
  • otwartości na nowe wyzwania, zdolności szybkiego uczenia się i logicznego myślenia
  • umiejętności pracy w zespole, łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji
  • swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • preferowana dostępność na praktyki: min. 3 dni tygodniowo
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenie
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski