Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-27
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, IT
Programista Front-end (React)

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Nasz Zespół pracuje nad zbiorem aplikacji wykorzystywanych zarówno przez Klientów jak i pracowników banku. Głównie zajmujemy się rozwijaniem bankowości elektronicznej dla przedsiębiorstw.

Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja aplikacji transakcyjnej Banku dla Klientów korporacyjnych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 oraz JavaScript (ES6+) poparta zrealizowanymi projektami
  • Bardzo dobra znajomość biblioteki React wraz z Typescript
  • Doświadczenie w implementowaniu responsywnych interfejsów użytkownika
  • Biegłość w posługiwaniu się w narzędziami developerskimi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

Mile widziane

  • Znajomość obsługi i konfiguracji narzędzi wspierających development: Node.js, Webpack, Gulp
  • Znajomość innych technologii frontendowych: VueJS, Angular, Knockout.JS
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP oraz interfejsami REST
  • Chęć poznania złożonych systemów bankowych
  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych
  • Zainteresowanie technologiami frontendowymi i .NET

Tak organizujemy naszą pracę
Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • TDD
  • środowiska testowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Stałą umowę o pracę i system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Nieograniczony dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. w fotele i wygodne hamaki
  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań
  • Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych
  • Pracę ze złożonymi aplikacjami typu front-end

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Poziom stanowiska
Specjalista