Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-27
Gdańsk, pomorskie
Bankowość
Terenowy Inspektor Windykacji

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni kontakt i prowadzenie negocjacji z Klientami Banku posiadającym opóźnienie w spłacie zobowiązań
  • Ustalanie z Klientami najlepszych rozwiązań na polubowną spłatę zadłużenia
  • Współpraca z działem wsparcia windykacji terenowej
  • Raportowanie ustaleń w aplikacjach bankowych

Nasze wymagania

  • posiadasz zdolności negocjacyjne,
  • łatwo nawiązujesz nowe kontakty,
  • lubisz pomagać innym w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji,
  • jesteś nastawiony na cel i w pełni angażujesz się w powierzone zadania,
  • cechuje Cię etyka i kultura osobista,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B,
  • jesteś dyspozycyjny, również w godzinach popołudniowo-wieczornych,
  • dobrze posługujesz się pakietem MS Office,
  • posiadasz wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w Banku
  • Możliwość samodzielnej organizacji czasu pracy
  • Wsparcie doświadczonych pracowników
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur Banku Millennium
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe, chroniące w sytuacjach kryzysowych Ciebie i Twoich Bliskich
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.