Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-27
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Administracja
Administrator Jira

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz implementacja rozwiązań opartych o system JIRA
  • Współpraca z zespołami programistów i testerów
  • Administracja środowiska JIRA
  • Analiza funkcjonowania systemu pod względem wydajności i bezpieczeństwa
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu

Nasze wymagania

  • Znajomość platformy JIRA
  • Mile widziana znajomość programowania w języku JAVA oraz zagadnień: HTML, CSS, JavaScript oraz JIRA SDK.
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie, skrupulatność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin
  • Pakiet socjalny, w tym premię motywacyjną
  • Prywatną opiekę medyczną oraz dodatkowe ubezpieczenie
  • Przyjazne warunki pracy z zachowaniem norm bezpieczeństwa
  • Konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „Impakt”

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.