Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-27
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, IT
Programista Java

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie rozwiązań IT w oparciu o nowoczesne rozwiązania, z jednoczesnym uwzględnieniem potrzeb jednostek biznesowych oraz standardów Banku
  • Dbanie o spójność architektoniczną rozwiązań IT oraz samodzielny nadzór ekspercki w realizowanych projektach
  • Dokumentowanie zastosowanych rozwiązań, w połączeniu z pracą w metodyce zwinnej (Agile)
  • Zapewnianie wysokiego poziomu usług i stabilności zaprogramowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka Java (wersja 8 i 11), GIT, Gradle
  • Znajomość rozwiązań mikroserwisowych oraz zagadnień Clean Code i Clean Architecture
  • Znajomość stosu Spring Boot
  • Samodzielność w wyszukiwaniu rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną

Mile widziane

  • Znajomość Apache Kafka
  • Znajomość Kubernetes/Docker

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej
  • Praca w międzynarodowym zespole specjalistów (analityków i programistów), który chętnie dzieli się wiedzą
  • Stałą umowę o pracę z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu (50%)
  • Innowacyjne projekty z dziedziny bankowości internetowej i mobilnej
  • Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych
  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań
  • Nową sieć kontaktów zawodowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.