Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-27
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza
Analityk Big Data
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie samodzielnych projektów analitycznych dotyczących zaangażowania użytkowników w aktywności na platformie zakupowej (segmentacje, modele churn, modele rekomendacyjne, itp.)
  • Interpretacja biznesowa wyników modeli i segmentacji oraz wypracowywanie rekomendacji dla odbiorców biznesowych
  • Opracowywanie grup docelowych kampanii marketingu bezpośredniego w różnych kanałach komunikacji i proponowanie optymalnych kryteriów selekcji
  • Przygotowywanie danych oraz analiz umożliwiających pomiar efektywności działań, w tym tworzenie oraz automatyzowanie raportów
  • Współudział w budowie, wdrażaniu i rozwoju produktów analitycznych oraz narzędzi raportowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w analityce biznesowej, analityce predykcyjnej, przetwarzaniu danych lub Business Intelligence w instytucji finansowej lub e-commerce
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów analitycznych, budowaniu modeli segmentacyjnych i scoringowych
  • Dobra znajomość SQL i MS Excel (mile widziane VBA)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z Python, SAS EG, znajomość Git, Spark (PySpark, MLlib) oraz usług Azure (Databricks, Synapse)
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • Samodzielność i kreatywność w wyszukiwaniu analitycznych rozwiązań problemów biznesowych oraz umiejętność opracowywania i przedstawiania rekomendacji
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i współpracy z innymi zespołami w ramach organizacji
  • Wykształcenie wyższe (metody ilościowe, informatyka, matematyka, statystyka, ekonometria, itp.)

To oferujemy

  • Okazję do bliskiej współpracy nad realizacją ambitnych zadań w interdyscyplinarnym zespole Banku Millennium oraz Millennium Goodie
  • Ciekawy zakres obowiązków i możliwość rozwoju osobistego
  • Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę, pakiet medyczny
  • Przestrzeń do realizacji własnych pomysłów, usprawnień, wdrażania nowych rozwiązań w obszarze funkcjonowania platformy zakupowej
  • Dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi
  • Pracę w dynamicznym zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.