Temat tygodnia
Wywiad z Wojciechem Ruśkiewiczem, Managerem w dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte.
Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-13
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
Data aktualizacji: 2021-04-13 Aplikuj
SCRUM Master
REKRUTACJA ZDALNA

Kandydat będzie miał okazję wspierać pracę zespołów odpowiedzialnych za aplikację mobilną Banku Millennium oraz zadania związane z bankowością internetową.

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie wytwarzania oprogramowania w roli Scrum Mastera
  • Budowa zespołów SCRUM, dbanie o ich rozwój i satysfakcję
  • Proaktywne usuwanie przeszkód utrudniających pracę zespołu
  • Nauka zespołu pracy w SCRUM’ie
  • Dbałość o skuteczne stosowanie praktyk Agile zgodnie z frameworkiem SCRUM
  • Aktywne budowanie standardów product ownershipu w organizacji
  • Czynny udział w zmianach na poziomie organizacji
  • Praktykowanie servant leadership w zmieniającej się kulturze organizacji

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lat doświadczenia w procesach wytwarzania oprogramowania, w tym minimum 2 lata w roli SCRUM Mastera
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • Wyższe wykształcenie
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność oceniania dojrzałości zespołów scrumowych
  • Doświadczenie w pracy z organizacją oraz członkami wyższego managementu

Mile widziane

  • certyfikat PSM I

Podział czasu pracy

  • 80% Praca z zespołami
  • 20% Działania Gildii Scrum Masterów w organizacji

Tak organizujemy naszą pracę
Liczba osób w zespole

  • 7-9
  • Tak pracujemy
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów
  • pentesty
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego w dużej, transformującej się organizacji oraz poprzez współpracę z doświadczonymi SCRUM Masterami
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania związane z rozwojem produktu wykorzystywanego przez setki tysięcy użytkowników
  • Współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)
  • Pakiet premiowy, umowę o pracę, pakiet medyczny
  • Częściową pracę zdalną

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.